TAMAMLANAN

PROJELER

Her geçen gün internet ve sosyal medya kullanıcılarının sayısı artıyor, bu yüzden onlara ulaşmak için ihtiyacınız olan bilgileri kaçırmamalısınız. Teknoloji hızla gelişirken içerik oluşturabilmek, markanız için önemli olacaktır.

 

Web ve Sosyal Medya pazarlama istatistiklerini kullanarak doğru ve çevrimiçi pazarlama stratejilerinizi geliştirmek markanız için yeni bir fırsat, satışlarınız içinse altyapı olacaktır.

İnternet’teki her şey, en uygun etkileşim, beğenme ve tepki sürelerinden, tıklama oranlarından, demografiden trafik yönlendirmeye kadar izleniyor, ölçülüyor! İşte sosyal medya pazarlaması da, bu analiz, istatistik, davranışlar ve eğilimlerle göre planlanıyor. Ancak pazarlamacıların birçoğu ne yazık ki bu istatistiklere ulaşmayı ve yararlanmayı bilmiyor. Sürekli gelişen sosyal medyaya ilişkin istatistikler, pazarlama stratejilerinin oluşturulmasında yararlanılabilecek önemli bir kaynaktır.

İnternet ve sosyal medyanın yaygın kullanılmaya başlandığı son yıllarda olduğu gibi bu yıl da markanızın başarısı, dijital pazarlama trendlerini doğru yerlerde, doğru zamanlarda ve doğru kişilere yönelik kullanarak, benzersiz tüketici deneyimleri yaratmanıza bağlı olacaktır.

ilkehastanesi.png
logo.png
header_logo.png
central_plates.png
aysu.png
aden.png
formmed.png
metal_dunyasi.png
dd.png
sinanli.png
yazici.png

ÜN

AY

MİMARLIK