HAKKI-MIZDA

Mobil araçlar ve uygulamaların kullanımının artmasıyla, Dijital Pazarlama oldukça geniş bir alana yayıldı.

Teknolojinin dünya çapında yaygın ve aktif kullanımı, milyonlarca potansiyel müşteriye düşük maliyetli ve etkileşimli bir erişim sağladı. İnternet ve sosyal medyayı da markalar için artık vazgeçilmez bir pazarlama ve iletişimi platformu haline getirdi.

Biz, internet üzerinden uygun mecralar aracılığıyla müşterilere ulaşmanızı sağlar; pazarlama faaliyetlerinize destek oluruz.

Ana faaliyet alanlarımızdan biri olan e-ticarette, satış yapmak istediğiniz bölgenin kültürel özelliklerini ve tüketici eğilimlerini göz önünde bulundurarak danışmanlık yaparız.

Ayrıca yurt dışında faaliyet göstermek ya da satışlarınızı artırmak istiyorsanız, iş yaptığınız sektöre bağlı olmaksızın; uzmanlık alanlarımızdan olan internet reklamcılığı başta olmak üzere, çeşitli dijital pazarlama yöntemlerinden yararlanarak bilinirliğinizin artmasını sağlarız 

TAKI-MIMIZ

Genç, dinamik, teknolojiyi ve yenilikleri takip etmeyi seven bir ekibiz. Teknolojik gelişmelerin pazarlamaya katkısını görür firmalarımıza bu katkı doğrusunda yön veririz.Çağımızın her türlü bilgi ve belge teknolojilerindeki değişimlere ayak uydurmanın zorunluluğunun farkındayız.Ekip olarak sizi dinler yaratıcı ve size özel projeler üretiriz. Projeleri uygulamak, yeri geldiğinde hızlı bir biçimde değiştirmek için sizlerle haftalık veya aylık toplantılar yaparız.

HİKAYEMİZ

Çağın gerekliliği internet ve pazarlamadaki teknolojik gelişmeler bizleri işletmeleri güncel ve aktif tutmak adına heyecanlandırdı ,yeniledi ve dönüştürdü.Genç ve dinamik kadromuzla değişime ayak uydurmak için müşterilerimizin her zaman yanındayız.

VİZYONUMUZ

Güncel, aktif pazarlama ve satış trendlerini yakalamak uygulamak ve takip etmek.Biliyoruz ki güncel kalırsak dinamik kalırız.

TEKNOLOJİMİZ

İnternet üzerindeki her bir mecra ve yeni üretilen teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve işimize uyarlarız.